Chevron Left
返回到 Proje Yönetiminin Temelleri

學生對 Google 提供的 Proje Yönetiminin Temelleri 的評價和反饋

4.9
78 個評分
6 條評論

課程概述

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

熱門審閱

BA
2022年1月15日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

YT
2022年1月16日

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

篩選依據:

1 - Proje Yönetiminin Temelleri 的 9 個評論(共 9 個)

創建者 Özgen K

2022年1月9日

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

創建者 İpek Ö

2022年1月10日

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

創建者 Burhan A

2022年1月16日

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

創建者 Yusuf T

2022年1月17日

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

創建者 Firdevs E Ç

2022年1月15日

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

創建者 BANU Y

2022年1月13日

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

創建者 Batuhan D

2022年1月10日

It was great for a start. It went on smoothly.

創建者 Reyhan D

2022年1月21日

​Çok keyifli bir başlangıçtı.

創建者 Aziz R D

2022年1月21日

H​ARİKA 👏👏👏